Stowarzyszenie dusz kreatywnych.... W REMONCIE

TRWAJĄ PRACE BUDOWLANE. PROSZE NIE PRZESZKADZAĆ


#1 2010-01-02 22:44:53

Sara

Don

Zarejestrowany: 2009-12-29
Posty: 63

Sara ;)

A więc tak na imię mam Sandra, nie dawno skończyłam 15 lat (z czego się bardzo ciesze).
Zazwyczaj jestem uśmiechnięta i wesoła , choć zdarzają się wyjątkowe dni,
ale tak to chyba każdy ma więc chyba nie mam powodów by z tego powodu twierdzić że ze mną coś nie tak,
przynajmniej na razie.
Co bym mogła o sobie powiedzieć , hm to nie jest łatwe mówić o sobie ale coś spróbuję na pisać.
Zacznę może od wad, no to tego trochę jest jestem strasznie nie cierpliwa , w dodatku jak ktoś mi zajdzie za
skórę potrafię być bardzo wredna i denerwująca jestem dość pyskata i zazwyczaj mówię co myślę co nie zawsze wychodzi mi na dobre. No i zdarza mi się zachowywać jak jedynaczka, Z czego sobie zdaję sprawę, zawsze wszystko musi być sprawiedliwie podzielone i nie inaczej.
Cóż teraz może ta troszkę jaśniejsza strona mojego czarnego charakteru. Zdarza mi się trochę odlecieć gdzieś daleko myślami. Zazwyczaj są to zwykłe sprawy życiowe ale czasami bujam daleko gdzieś w obłokach. cóż taka moja natura. po za tym uwielbiam książki , filmy i piosenki o miłości, Nie zawsze może szczęśliwej jednak temat ten sam. Co jeszcze bym mogła istotnego powiedzieć? Zazwyczaj jestem miła , staram się wczuwać w stany emocjonalne innych by było mi łatwiej ich zrozumieć. Bardzo często zdarza mi się wzruszać i płakać z tego powodu. chociaż mnie to zazwyczaj nie dotyczy ale kiedy czytam piękną książkę lub oglądać ładny film nie potrafię powstrzymać łez. Po za tym potrafię się zmobilizować i postanowić jakiś cel do którego dążę. Jestem osoba dość zmienną, jednak w swoich postanowieniach zazwyczaj trwam do końca, to chyba już na tyle . ale sie rozpisałam, ciekawe czy ktoś to przeczyta

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.inzynieriasrodowiska.pun.pl www.place.pun.pl www.2008menedzer.pun.pl www.boardogame.pun.pl www.mycity.pun.pl