Stowarzyszenie dusz kreatywnych.... W REMONCIE

TRWAJĄ PRACE BUDOWLANE. PROSZE NIE PRZESZKADZAĆ


  • Index
  •  » My
  •  » Administratorka ^^

#1 2010-01-01 16:08:12

 Alatris

Ojciec Chrzestny

11732578
Skąd: się bierze tyle SPAMu? >.<
Zarejestrowany: 2009-12-29
Posty: 47

Administratorka ^^

Widząc, iż nikt tu nie pisze, zacznę sama. Dla odwagi
No więc....
Imienia nie podam. Może kiedyś
Jestem tutaj administratorką razem z Sarą i mamy szczerą nadzieje, iż nasza praca w pocie czoła nie spełźnie na niczym.
Mój charakter........hmm.... samej jest mi ciężko go określić. Z tego co wiem jestem optymistką. Na mojej twarzy często gości uśmiech. Uwielbiam żartować ale znam granice. Najlepsze określenie które pasuje do mojej osoby to marzycielka. Umiem, jednak to dobrze ukrywać.
Część moich znajomych uważa, że jestem odważna ale czy ja wiem? Sama tak nie twierdze.
Wady.......uch tego jest trochę. Jedynymi najbardziej widocznymi wadami jest upartość, potrafię być również upierdliwa oraz jak twierdzą osoby starsze- wyszczekana.
Zainteresowania to głównie fantasy, fantasy i jeszcze raz fantasy. Złapana pewnego lata owa "choroba" nie chce mnie wypuścić ze swych objęć.
Głównym moim zajęciem jest czytanie książek, które cenie ponad wszystko. Oczywiście piszę także. Głównie na komputerze a rzadziej w zeszycie.
Jednym słowem: jestem dużym przeciwieństwem Sary ^^
Więcej nie zdradzę. To jest dobre na początek

Offline

 
  • Index
  •  » My
  •  » Administratorka ^^

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.boardogame.pun.pl www.2008menedzer.pun.pl www.mycity.pun.pl www.inzynieriasrodowiska.pun.pl www.place.pun.pl